نام کاربری یا رمز عبورت رو فراموش کردی؟         ثبت نام

خداحافظ اتاق های گفتگو، سلام اتاق های بازی!

خب همونطور که ملاحظه کردین تغییرات زیادی توی بازی انجام شده و مدل بازی به کل تغییر کرده. اینم می دونیم که هر تغییری به هر حال سختی های خاص خودش رو داره و زمان میبره تا به نتیجه دلخواهمون برسه. راستش این تغییرات باید حتماً انجام می شد وگرنه دیر یا زود مجبور می شدیم این بازی که این همه براش زحمت کشیده شده و کلی پاش هزینه شده رو به دلایل زیادی که خودتون می دونین جمع کنیم.

13:53 2\5\1394

ادامه مطلب ..

قانون جدید بازی !

همونطوری که خودتون هم متوجه شدین و قبلاً هم اعلام کرده بودیم، متاسفانه یک سری از دوستان این بازی رو با چت روم اشتباه گرفتن و به جای بازی فقط به دنبال چت کردن هستن! این اتفاق برای یه بازی آنلاین یه سم محسوب میشه و کم کم بازی رو به سمت نابودی میبره.

11:35 4\3\1394

ادامه مطلب ..

تغییرات جدید نظارتی جهت مقابله با مزاحمین :|

بعد از اضافه شدن امکانات جدیدی مثل دیوار اسم فامیل و امکان ساخت اتاق خصوصی و نمایش جدید لیست اتاق ها و شلوغ شدن مجدد بازی، همونطور که انتظارش رو داشتیم سر و کله مزاحمین عزیز پیدا شد دوباره یه سری به هدف به هم زدن جو بازی و خرابکاری وارد بازی شدن.

16:24 25\2\1394

ادامه مطلب ..

گزارش کاربران بی اخلاق - ساخت اتاق خصوصی

راستش از روز اولی که فکر ایجاد این بازی به ذهنمون رسید هیچ وقت فکرش رو نمیکردیم که این بازی هم احتیاج به این همه نظارت داشته باشه و آدمایی وجود دارن که کلا به این بازی هم رحم نمی کنن و فقط به دنبال به هم ریختن اعصاب ملت هستن :|

11:19 25\9\1393

ادامه مطلب ..

طراحی شده با توسط گروه

©

تمامی حقوق واسه خودمون محفوظ است.

تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی است.