نام کاربری یا رمز عبورت رو فراموش کردی؟         ثبت نام

11:35 4\3\1394

سلام بروبچز

همونطوری که خودتون هم متوجه شدین و قبلاً هم اعلام کرده بودیم، متاسفانه یک سری از دوستان این بازی رو با چت روم اشتباه گرفتن و به جای بازی فقط به دنبال چت کردن هستن! این اتفاق برای یه بازی آنلاین یه سم محسوب میشه و کم کم بازی رو به سمت نابودی میبره. واقعیتش این اتفاق دقیقاً از زمانی افتاد که سن و سال کاربرای سایت کمتر شد و به تدریج کاربرای قدیمی و سن و سالدار بازی رو ترک کردن، حاشیه ها بیشتر شد و ما مجبور شدیم بیشتر وقتمون رو روی جمع کردن این حاشیه ها صرف کنیم!

به هر حال از این به بعد همه تلاشمون رو می کنیم که این داستان رو به کلی حل کنیم چون به هیچ عنوان نمیخوایم به خاطر یه سری آدم، این بازی که یکسال و خورده ای یک تیم روش کار کرده به سمت نابودی حرکت کنه!

پیشاپیش هم از دوستانی که ممکنه دسترسی گفتگوشون با اغماض کمتر و به دلیل رعایت نکردن قوانین بازی گرفته میشه عذرخواهی می کنیم.

دم شما هم گرم
کلانتر


12:5 4\3\1394

nazgol20

عالیــــــــه مرسی

12:1 4\3\1394

sina.abk16

باریکالله به اقتدار کلانتر سایت خوب کردید اینکارو کردید با وجود اینکه منم بیشتر دیگه چت میکردم از این کار بدم میومد بازی اجباری فککنم فعلنا بهم حال بده

11:55 4\3\1394

reza.alone

عالیه کلانتر عالی ممنون :)

11:52 4\3\1394

elahehmm

سلام کلانتر، تصمیمتون واقعا عالیـــــــــــــــــه، ممنون :)

طراحی شده با توسط گروه

©

تمامی حقوق واسه خودمون محفوظ است.

تمامی کالاها و خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی است.