نکته بسیار مهم قبل از شروع بازی : برای بهبود عملکرد سایت ، قبل از شروع بازی لطفاً تمامی نرافزارهایی که به هر نحوی بر دسترسی شما به اینترنت تاثیرگذارند را غیر فعال کنید.


از کجا شروع کنم؟

واسه شروع بازی هم میتونی ثبت نام کنی و هم به عنوان مهمان بازی کنی، برای بازی کردن به عنوان مهمان فقط کافیه دکمه اتاقهای فعال تو صفحه اصلی رو فشار بدی و وارد یکی از اتاق های فعال بشی و منتظر بمونی تا بازی شروع بشه. البته پیشنهاد ما به شما اینه که اگه حال و حوصلش رو داری حتماً ثبت نام کنی. چون با اینکار هم میتونی برای خودت اتاق بازی بسازی و دوستاتو دعوت کنی و هم اینکه کلی سکه و مدال و افتخار جمع کنی و شانست رو برای بردن جایزه های دوره ای ما بالاتر ببری.
 

راهنمای موبایل


ایمیلم رو چطوری تایید کنم؟

بعد از اینکه ثبت نام کردی از طرف ما برات به همون ایمیلی که موقع ثبت نام وارد کردی، یه ایمیل ارسال میشه و باید بری اون ایمیل رو باز کنی و با کلیک روی لینک ارسالی ایمیلت رو تایید کنی. البته اگه ایمیلت رو تایید نکنی هم میتونی بازی کنی ولی به خیلی از امکانات باحال بازی مثل اتاق گفتگو، دیوار و ... دسترسی نداری!
 

راهنمای موبایل


بعد از ثبت نام چیکار باید بکنم؟

بعد از اینکه ثبت نام کردی باید روی دکمه ورود (کلید) اون بالا رو فشار بدی و با استفاده از نام کاربری و رمز عبورت وارد بازی بشی. وقتی وارد شدی دیگه هم میتونی برای خودت اتاق بازی عمومی یا خصوصی بسازی و هم میتونی دوستای جدید پیدا کنی و به اتاق بازی دعوتشون کنی.
 

راهنمای موبایل


ساخت اتاق بازی

بعد از ورود به بازی با فشردن دکمه ساخت اتاق بازی یه پنجره جدید بازی میشه که باید به ترتیب نوع بازی، تعداد سکه اتاق و همچنین خصوصی یا عمومی بودن اتاق رو انتخاب کنی و دکمه ساخت اتاق رو برنی.
 

راهنمای موبایل


اتاق های فعال

با فشردن دکمه اتاق ها در صفحه اول و همچنبن منوی بازی میتونی لیست همه اتاق های فعال و افراد حاضر توی هر اتاق رو ببینی. و با فشردن دکمه پیوستن به اتاق هم میتونی وارد اتاق بشی و با کسایی که تو اتاق هستن بازی کنی. در ضمن تو صفحه اتاق های فعال با حرکت انگشت از سمت راست به چپ میتونی همه اتاق ها رو مشاهده کنی.
 

راهنمای موبایل


اتاق انتظار بازی

بعد از ساختن اتاق بازی، به صورت خودکار وارد اتاق انتظار بازی میشی. تو اتاق انتظار اگه اتاق بازی رو خودت ساخته باشی مدیر اتاق میشی (تاج داری) و میتونی همین جوری که تو عکس این پایین می بینی زمان انتظار رو بیشتر کنی تا بقیه هم اضافه بشن به اتاق. در ضمن مدیر اتاق میتونه هر زمانی که خواست با فشردن دکمه مداد در سمت چپ صفحه بازی رو شروع کنه. در ضمن میتونی با فشردن دکمه آدمک در سمت چپ صفحه دوستای آنلاینت رو به اتاق دعوت کنی. با فشردن دکمه کتاب هم میتونی قوانین مربوط به اتاق بازی رو بخونی.

راهنمای موبایل


جادوهای اتاق انتظار

از شروع بازی و توی اتاق انتظار میتونی با فشردن دکمه لامپ جادوهای بازی رو ببینی و اگه دوست داشتی بخری و تو بازی ازشون استفاده کنی. پر کردن 2، 4 و 6 فیلد بازی به صورت خودکار و همچنین دونستن حرف بازی قبل از شروع بازی، از جادوهایی هستن که تو این قسمت میشه ازش استفاده کرد.
 

راهنمای موبایل


روش بازی

بعد از فشردن دکمه شروع بازی توسط مدیر اتاق و یا تمام شدن تایمر به صفحه بازی وارد میشی. این صفحه یا تایمر 3 دقیقه ای داره که تا اگر کسی قبل از این زمان استپ نکنه بازی به صورت اتوماتیک استپ میشه و امتیازها محاسبه میشه. در قسمت بالا حرف تصادفی واسه شروع بازی نمایش داده میشه. دکمه استپ هم برای وقتیه که تمام کلمه هارو نوشتی و با کلیک کردن روی اون دسترسی همه برای نوشتن بسته میشه. در قسمت سمت راست هم صفحه گفتگوی بازی هست که میتونی با کاربرای حاضر تو اتق حرف بزنیو کل کل کنی. بعد از تموم شدن وقت بازی و یا استپ کردن یکی از بازیکنا یه مدت کوتاهی باید صبر کنی تا نتایج بازی توی همون صفحه نمایش داده بشه و سکه ها و مدال های بازی توزیع بشه.


راهنمای موبایل


نحوه اهدای مدال و تقسیم سکه بین برندگان

توی هر بازی با بیشتر از 3 بازیکن، مدال های طلا، نقره و برنز به ترتیب امتیاز به برنده ها داده میشه. هر اتاق بازی یه ورودیه داره که از مجموع سکه های جمع شده توی بازی، 60% به نفر اول، 30% به نفر دوم و 10% به نفر سوم اون بازی تعلق میگیره، البته 5% کل سکه جمع شده هم میره واسه حقوق کلانتر که این همه واسه بازی زحمت میکشه!
 

راهنمای موبایل


پروفایل کاربری

بعد از اینکه وارد بازی شدی، جای عکس اون کلید بالا یه عکس پروفایل میاد که وقتی روش کلیک میکنی یه پنجره کوچیک بازی میشه که خلاصه ی وضعیتت رو نشون میده و با فشردن دکمه مشاهده پروفایل، وارد صفحه پروفایلت میشی. تو این صفحه میتونی عکستو عوض کنی یا یه آواتار برای خودت انتخاب کنی و اطلاعات شخصیت رو ویرایش کنی. در ضمن با کمک منوهای بالای پروفایلت میتونی پیام هایی که برات اومده رو چک کنی و کسایی که درخواست دوستی دادن برات رو ببینی، رمز عبورتو تغییر بدی، ایمیل فعال سازی رو مجددا برای خودت ارسال کنی و از همه مهمتر میتونی وارد دیوارت بشی و هر چه دل تنگت میخواد با بقیه به اشتراک بزاری.
 

راهنمای موبایل


سکه و الماس تو بازی به چه دردی میخوره؟

داشتن سکه زیاد نه تنها شما رو همیشه تو لیست پولدارن بازی تو جایگاه خوبی قرار میده بلکه برای کمک برای نمایش کلماتی که نمیدونی تو بازی میتونی ازش استفاده کنی. یعنی اینکه میتونی با پرداخت 50 تا سکه کل کلمه بهت داده بشه و یا با پرداخت 20 تا سکه دو حرف اول اون کلمه رو بدست بیاری تا بتونی کل کلمه رو حدس بزنی. همچنین میتونی قبل از شروع بازی تو اتاق بازی با فشار روی دکمه لامپ، کلی جادوی باحال بخری و ازشون برای شکست رقبات تو بازی استفاده کنی. در ضمن با استفاده از سکه و الماس میتونی از فروشگاه بازی کلی چیزای باحال واسه پروفایلت بخری و جلوی بقیه پزش رو بدی و خودتو نونوار کنی.
 

راهنمای موبایل


چیزایی که از فروشگاه می خرم چجوری فعال میشه؟

هر چیزی که از فروشگاه بازی میخری از آواتار گرفته تا برچسب و بقیه چیزا میره تو گاو صندوقت که با فشردن دکمه قفل تو قسمت بالای پروفایلت میتونی واردش بشی و آیتم هایی که میخوای رو روی عکس پروفایلت فعال کنی.
 

راهنمای موبایل


چه جوری و از کجا سکه و الماس به دست بیارم؟

واسه بدست آوردن سکه روشهای مختلفی وجود داره، تو پروفایلت میتونی با کلیک کردن روی دکمه دریافت سکه رایگان وارد صفحه مربوطه بشی. در حال حاضر چندین روش برای دریافت سکه رایگان هست که یکیش دعوت دوستان از طریق ایمیل هست و اون یکی شرکت تو نظر سنجی. در روش دعوت دوستان شما میتونی با وارد کردن ایمیل دوستات در صورتی که هر کدومشون توی سایت با همون ایمیل ثبت نام کنن 200 تا سکه دریافت کنی، همچنین میتونی تو نظرسنجی های دوره ای ما شرکت کنی و 100 تا سکه جایزه بگیری. راستی سکه و الماس رو به صورت آنلاین هم میتونی بخری و روش خرید رو این پایین بهت توضیح دادیم.
 

راهنمای موبایل


نحوه خرید آنلاین سکه و الماس

واسه خرید آنلاین سکه و الماس، باید با فشردن آیکون سکه که بالای همه صفحه ها هست وارد فروشگاه سکه و الماس بشی. بعد همینطور که تو این شکل این پایین میبینی لیست بسته های سکه و الماس باز میشه و بعد از انتخاب بسته مورد نظرت باید دکمه خرید ( عکس سبد ) رو فشار بدی. بعدش هم صفحه تایید نهایی خرید باز میشه که در صورتی که اطلاعات خرید درست هست باید روی دکمه خرید از طریق درگاه بانکی کلیک کن و وارد درگاه بانک بشی و پرداختت رو انجام بده. بعد از خرید آنلاین بلافاصله سکه یا الماسی که خریدی به دارایی هات اضافه میشه.

 

راهنمای موبایل