قوانین مربوط به بازی ( قبل از شروع بازی حتماً بخوانید )

- جهت بهبود عملکرد سایت ، قبل از شروع بازی لطفاً تمامی نرافزارهایی که به هر نحوی بر دسترسی شما بر اینترنت تاثیرگذارند را ببندید.
- در صورت مشاهده کمبود ها و مشکلات داحتمالی در بخش های مختلف بازی که عموماً به دلیل نوپا بودن سیستم و اطلاعات بازی است، خواهشمندیم صبور بوده و ا ز طریق این فرم ما را در جریان این مشکلات قرار دهید.
- کلمات می بایست با املاء صحیح وارد شوند، استفاده از کلمات به نحوی که در محاوره استفاده می شوند مورد پذیرش نیست. مثال : فسنجان : صحیح / فسنجون : غلط
- احتمال تکرار حروف تصادفی برای شروع بازی با یکدیگر متفاوت است. بدین معنی که احتمال شروع بازی با حروف ساده مانند " آ " بیشتر از حروف سخت مانند " ظ " می باشد.
- حرف " آ " و " ا " در بازی متفاوت اند. مثال : آسمان و اسمان
- حرف " ئ " و " ی " در بازی متفاوت هستند. مثال : نایب و نائب
- جمع امتیازات در انتهای بازی به صورت کاملاً هوشمند و با بررسی دقیق اطلاعات بازی محاسبه می گردد.
- در صفحه بازی تنها میتوانید به صورت فارسی تایپ کنید. در صورتی که تایپ فارسی شما ضعیف است پیشنهاد میکنیم قبل از شروع بازی تایپ فارسی خود را تقویت کنید.
- تنها اطلاعات مربوط به بازی های بالای صفر امتیاز ثبت خواهند شد.
- کاربر مهمان امکان ساختن اتاق بازی ندارد و تنها می تواند به عنوان مهمان به یک اتاق از پیش ساخته شده وارد شود.
- زمانی که کاربری بر روی دکمه استپ کلیک کند، دسترسی دیگر کاربران جهت نوشتن بسته خواهد شد.
- حداکثر افراد یک اتاق بازی می تواند 8 نفر باشد.
- پس از اتمام هر بازی تمامی بازیکنان مجدداً به اتاق انتظار بازی انتقال داده می شوند.
- اضافه کردن زمان اتاق انتظار تنها توسط مدیر اتاق امکانپذیر است.


قوانین کلی سایت

- تمامی کاربران با ثبت نام در سایت و یا بازی به عنوان مهمان موافقت خود را با قوانین مرتبط با هر سطح و بخش اعلام می کنند و این موافقت برای کاربران در هنگام ثبت نام اجباری است. بازی آنلاین اسم فامیل هیچگونه مسوولیتی در قبال زیان ها و یا خساراتی که از ناشی از عمل نکردن به قوانین بازی است، بر عهده نخواهد داشت.
- هر کاربر می تواند فقط و فقط یک عضویت در سایت داشته باشد. اطلاعات مرتبط به بازی کاربران به طور کامل ثبت و بررسی می شوند و در صورت تخطی از قوانین و ساخت چند حساب کاربری توسط یک کاربر، کلیه ی حساب های کاربری مربوط به آن کاربر لغو خواهد شد.
- بازی آنلاین اسم فامیل هيچ گونه مسئوليتي را در قبال محتويات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در سایت بازی آنلاین اسم فامیل شکل می گیرد، پذیرا نیست.
- استفاده از کلمات و عبارات رکیک، سیاسی و خلاف قوانین و عرف کشور در بازی ممنوع می باشد و در صورت مشاهده برای بار اول به کاربر خاطی تذکر داده شده و در صورت تکرار دسترسی فرد خاطی بسته خواهد شد.
- در صورت مشاهده هرگونه توهین، تهمت و بیان مطالب خلاف عرف و قوانین کشور در هر کجای بازی اعم از صفحه گفتگوی بازی، پیام های بین کاربران و ... ، دسترسی فرد خاطی بدون اخطار بسته خواهد شد.

- هرگونه تبلیغ شامل تبلیغات سیاسی، تبلیغ سایر سایت ها و شخصیت ها و... تخلف محسوب شده و با فرد خاطی طبق قوانین سایت برخورد خواهد شد.
- انتخاب نام کاربری که مغایر قوانین و عرف حاکم بر کشور بوده و یا دارای مضامین سیاسی، دینی و یا تبلیغی باشند تخلف از قوانین محسوب شده و با فرد خاطی طبق مقررات سایت برخورد خواهد شد.
- قراردادن عکس های مغایر قوانین و عرف حاکم بر کشور و یا با مضامین سیاسی، دینی و یا قراردهی عکس شخصیت های حقیقی بدون اجازه ی آن ها خلاف قوانین سایت محصوب شده و با فرد خاطی مطابق با قوانین سایت برخورد خواهد شد.
- ارسال پیام های تکراری و در حجم بالا به کاربران تخلف از قوانین محسوب می گردد.

 

حفظ حریم شخصی کاربران

اطلاعات ثبت شده ی کاربران فقط در بازی و موارد وابسته به آن مورد استفاده قرار می گیرد، در بازی محفوظ بوده و به غیر واگذار یا ارایه نمی شود.
ثبت نام با ایمیل و یا اطلاعات فردی دیگر خلاف قوانین سایت است و در صورت اثبات تعلق ایمیل و اطلاعات به فرد حقیقی دیگر، سایت می تواند عضویت کاربر خاطی را لغو کند.

 

 

حقوق مالکیت معنوی

- تمامی حقوق مربوط به مالکیت معنوی بازی آنلاین اسم فامیل شامل قوانین حق تکثير بوده و متعلق به گروه نرم افزاری Hamidea مي باشد.
- استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نیست. منظور از اطلاعات، کلیه ی مطالب موجود در این سایت و زیر مجموعه های آن است. اطلاعانی نظیر مشخصات کاربران، تصاویر و پیام ها در این قانون از حساسیت بیشتری برخوردارند.
- کليه ی محتويات نرم افزاری و ابداعات و طرح های بازی آنلاین اسم فامیل متعلق به اين سايت بوده و کليه حقوق آن ها متعلق به اين سايت مي باشد.
- تمامی ایده های بازی و گرافیک آن توسط گروه نرم افزاری Hamidea طراحی شده و حقوق آن متعلق به سایت بازی آنلاین اسم فامیل است.
- مسئولیت درج بدون مجوز کلیه ی مطالبی که حقوق مالکیت معنوی آن متعلق به اشخاص حقیقی یا حقوقی است ، بر عهده کاربر می باشد.
- استفاده از بازی آنلاین اسم فامیل جهت مقاصد تجاری يا تبليغات، بازاريابی و به مانند آن ممنوع است مگر این که با مجوز و یا اطلاع و تایید مسوولین سایت همراه باشد.